Asiakastilisi
    Harmaa pitkähihaista neuletta, jossa on pyöreä pääntie, on valmistettu pehmeästä ja kevyestä materiaalista. Slim fit -muotoilu, jossa on ribattuja hihansuita ja helmaa.
    Harmaa pitkähihaisen paita, beige laskostetut housut, mustat kengät ja laukku punaisella ja mustalla hihnalla, valkoista taustaa vasten.
    Harmaa pitkähihaisen neuleen, vaaleat housut ja mustat kengät. Malli pitää mustaa laukku, jossa on punainen ja musta hihna. Yksinkertainen, rakenteellinen muotoilu.
    Harmaa neulepaita, jossa on pyöreä pääntie, pitkät hihat ja ribbaushelma, yhdistettynä vaaleanharmaisiin suoriin housuihin.
    Vaaleanharmaa neule pehmeästä materiaalista, pyöreä kaula-aukko, napakat hihat. Yhdistetty vaaleanharmaisiin räätälöityihin housuihin ja mustiin nahkakenkiin.
    Harmaa pitkähihainen neuletakki, joka on valmistettu pehmeästä materiaalista. Siinä on pyöreä pääntie ja ribbauskankaiset hihansuut, yhdistettynä vaaleanharmaisiin teksturoituihin housuihin.
    Vihreä neulepaita pitkillä hihoilla ja pyöreällä kaula-aukolla. Sileä pinta, jossa ribbireunat hihoissa ja helmassa. Ei näkyvää metalliosaa tai kuvioita.
    Harmaa neulottu villapaita, jossa on korkeareunaiset hihansuut ja helma, yhdistettynä vaaleanharmaisiin teksturoiduihin housuihin, jotka korostavat hienoa materiaalia ja mittatilaustyön mukaista istuvuutta.

    CONNOR - Neule - lead grey

    104,95 €sis. alv

    Alunperin:139,95 €-25%

    Nykyinen Valittu väri lead grey

    • Valittu, lead grey
    • Ei valittu, beige melange
    • Ei valittu, midnight green
    • Ei valittu, pure decadence
    • Ei valittu, warm chokolate
    • Valittu, lead grey
    • Ei valittu, beige melange
    • Ei valittu, midnight green
    • Ei valittu, pure decadence
    • Ei valittu, warm chokolate

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Päällikankaan materiaali:
     
    100% villa
    Materiaali:
     
    Neule
    Hoito-ohje:
     
    Käsinpesu, ei saa valkaista, ei rumpukuivausta

    Merinovilla kuivuu nopeasti, pitää lämpimänä kylmässä lämpötilassa, viilentää lämpimässä lämpötilassa, suojaa ylikuumenemiselta ja sillä on luonnollinen suoja hajunmuodostusta vastaan
    Kaula-aukko:
     
    Pyöreä kaula-aukko
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    TI522Q09V-C11

    Mallin käyttämä koko:
     
    Kuvan malli on 184 cm pitkä ja hänellä on päällään koko M
    Istuvuus:
     
    Normaali
    Malli:
     
    Suora
    Pituus:
     
    Normaalipituinen
    Hihan pituus:
     
    Pitkä
    Hihan pituus:
     
    69 cm koossa M
    Kokonaispituus:
     
    70 cm koossa M

    Tiger of Sweden