Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

  • % EKSTRAA
Tummanharmaa pitkähihainen paita, jossa pyöreä kaula-aukko, yhdistetty sinisiin farkkuihin ja mustiin nilkkureihin. Yksinkertainen ja istuva malli.
Tummanvihreä neulepusero, jossa on pyöreä kaula-aukko ja pitkät hihat. Puserossa on liikkuva helma ja pehmeä rakenne, yhdistettynä sinisiin farkkuihin.
Tummanharmaa pitkähihainen neule, siniset farkut, ruskeat nahkasaappaat, pitää kädessään vaaleanruskeaköyttöistä kerrostaskua. Yksinkertainen muotoilu.
Tummaa harmaa neulepaita, pitkät hihat, pyöreä kaula-aukko, istuva muotoilu, sileä rakenne, minimaalinen yksityiskohtaus, yhdistettynä sinisiin farkkuihin.
Tummanharmaa pitkähihaoinen paita pehmeästä kankaasta, jossa on pyöreä kaula-aukko ja istuva siluetti, ilman näkyviä kuvioita tai yksityiskohtia.
Tummaa harmaa pitkähihaineule, jossa on pyöreä kaula-aukko, istuvat hihat ja ribbaushelma. Tasainen pinta ilman näkyviä kuvioita tai koristeita.
Tumma harmaa neulepusero, jossa on pyöreä pääntie ja pitkät hihat. Puserolla on pehmeä rakenne ja yksinkertainen muotoilu, joka sopii arkikäyttöön.

CONNOR - Neule - midnight green

111,95 €sis. alv

Normaali hinta:139,95 €-20%

Nykyinen Valittu väri midnight green

  • Valittu, midnight green
  • Ei valittu, beige melange
  • Ei valittu, dull blue
  • Ei valittu, lead grey
  • Ei valittu, pure decadence
  • Ei valittu, warm chokolate
  • Valittu, midnight green
  • Ei valittu, beige melange
  • Ei valittu, dull blue
  • Ei valittu, lead grey
  • Ei valittu, pure decadence
  • Ei valittu, warm chokolate

Loppuunmyyty

Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

Päällikankaan materiaali:
 
100% villa
Materiaali:
 
Neule
Hoito-ohje:
 
Käsinpesu

Tuotenumero:
 
TI522Q09V-M11

Istuvuus:
 
Normaali

Tiger of Sweden