Asiakastilisi
    T-paita kukkakuviolla tummanharmaana, jossa on ylisuuria kukkia vaaleancremessä ja burgundinpunaisessa. Yhdistetty harmaisiin farkkuihin ja valkoisiin lenkkareihin.
    Paita pitkähihaisena tummanharmaasta kankaasta, jossa on kerma- ja punakukkakuvio, nappikauluksella ja rento leikkaus.
    Tummaharmaa pitkähihaisessa paidassa on kerma- ja punakukkaista kuviota. Rennon mallinen, kevyt kangas ja suora helma. Yhdistetty harmaisiin farkkuihin.
    Pitkähihainen, napillinen paita, jossa on tumma harmaa pohjaväri ja suuria, abstrakteja valkoisia ja mustia kukkakuoseja punaisilla yksityiskohdilla. Silkkinen kangas.
    Tummanharmaa pitkähihainen paita, jossa on kermanvalkoinen ja punakukkainen painatus, kauluksella ja löysällä mitoituksella. Yhdistetty harmaisiin farkkuihin ja valkoisiin lenkkareihin.
    Pitkähihaisuus tummanruskeasta kankaasta, jossa on kerma-, musta- ja punakukkakuvio, jossa on kauluspaita ja napit edessä.
    Napapaitoa-paita tummanharmaasta kankaasta, jossa on valkoisia, punaisia ja merensinisiä kukkakuoseja. Paita on rakenteellisella kauluksella ja pehmeällä tuntumalla.

    ENGINEERED WALLPAPER SHIRT UNISEX - Paitapusero - multi

    149,95 €sis. alv

    Normaali hinta:329,95 €-55%

    Nykyinen Valittu väri multi

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Päällikankaan materiaali:
     
    100% viskoosi
    Sisältää muuta kuin tekstiiliä olevia eläinperäisiä osia:
     
    Kyllä
    Hoito-ohje:
     
    Kuivapesu, ei saa valkaista, ei rumpukuivausta

    Kaulus:
     
    Klassinen kaulus
    Kiinnitystapa:
     
    Nappi
    Kuosi:
     
    Kukallinen
    Yksityiskohdat:
     
    Piilonapitus
    Tuotenumero:
     
    DH721000S-T11

    Mallin käyttämä koko:
     
    Kuvan malli on 190 cm pitkä ja hänellä on päällään koko M
    Istuvuus:
     
    Normaali
    Malli:
     
    Suora
    Pituus:
     
    Normaalipituinen
    Hihan pituus:
     
    Pitkä
    Hihan pituus:
     
    72 cm koossa M
    Selän leveys:
     
    47 cm koossa M
    Kokonaispituus:
     
    80 cm koossa M

    Dhruv Kapoor