Asiakastilisi
  • HAPPY22
Huppari musta ja viininpunainen värilohkoilla, jossa teksti "BETTER 2GETHER", yhdistetty tummiin farkkuihin ja valkoisiin lenkkareihin.
Huppari mustana ja tumman purppurana, jossa on "BETTER 2GETHER" -grafiikka. Yhdistetty tummiin farkkuihin ja valkoisiin lenkkareihin.
Värgblookerad hoodie i lila och svart, med en framsidesgrafik "BÄTTRE TILLSAMMANS" i vitt. Mjuk tyg med avslappnad passform och huva.
Huppari mustassa ja purppurassa, jossa on jaettu muotoilu. Yhdistetty tummansinisien farkkujen ja valkoisten tennareiden kanssa, nähtynä takaa.
Huppari, jossa on musta-viininpunainen jaksoitus ja "BETTER TOGETHER" -teksti valkoisena. Materiaali näyttää pehmeältä, fleece-tyyppiseltä.
Huppari tumman purppuraisena ja mustana, jossa on "BETTER 2GETHER" -teksti, kengurutasku ja rento istuvuus. Yhdistetty tummiin farkkuihin ja valkoisiin tennareihin.
Huppari, jossa on halkiannos suunnittelu tummassa purppurassa ja mustassa. Rinnassa valkoinen teksti "BETTER 2GETHER", kengurupussi.
Huppari, jossa on puoliksi violetti ja puoliksi musta design. Rinnassa rohkeaa valkoista tekstiä "BETTER 2GETHER". Puuvillasekoitusmateriaali.

SPLIT HOODIE UNISEX - Collegepaita - multi

130,95 €sis. alv

Alunperin:369,95 €-65%

Säästä 22% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
HAPPY22

Nykyinen Valittu väri multi

Toimituskulut

  • Normaali toimitus

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Päällikankaan materiaali:
 
100% puuvilla
Materiaali:
 
College
Hoito-ohje:
 
Kuivapesu, ei saa valkaista, ei rumpukuivausta

Kaulus:
 
Huppu
Taskut:
 
Hupparitasku
Hupun ominaisuudet:
 
Vuorattu huppu
Yksityiskohdat:
 
Koristekirjailu
Tuotenumero:
 
DH721000X-T11

Mallin käyttämä koko:
 
Kuvan malli on 190 cm pitkä ja hänellä on päällään koko M
Istuvuus:
 
Normaali
Malli:
 
Suora
Pituus:
 
Normaalipituinen
Hihan pituus:
 
Pitkä
Hihan pituus:
 
65 cm koossa M
Kokonaispituus:
 
65 cm koossa M

Dhruv Kapoor