Asiakastilisi
    Musta nahkasaapas nilkkapituudella, jossa on kaareva muotoilu. Sivulla hopeiset napsulukot ja litteä, tukeva pohja. Silkkinen pinta.
    Musta polvipitkä saapas, joka on valmistettu sileästä nahasta ja jossa on pyöreä kärki. Saappaassa on taittosuunnittelu ja sivuilla napitusyksityiskohtia.
    Mustakohvaiset nilkkasaappaat, joissa on tyylikäs muotoilu, pyöreät varret ja sileä pinta. Niissä on minimaalinen ompelu ja ei näkyvää metalliosaa.
    Mustat kumiset nilkkasaappaat, joissa on pyöreä kärki, sileä pinta ja käännetty yläreuna. Varustettu sivupainikkeella ja minimalistisella muotoilulla.
    Mustat kiiltävät nilkkurit, joissa on pyöreä varvas ja tekstuuriulkosole. Ominaisuuksiin kuuluu sileä päällinen ja sivussa oleva solkidetaili.
    Musta kuminen nilkkasaapas, jossa on neliön muotoinen kärki, sileä pinta ja kevyt korko. Saumadetaileja sivuilla ja minimalistinen muotoilu.

    EMRIK UNISEX - Korolliset saappaat - black

    649,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    Toimituskulut

    • Nopea toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus