Asiakastilisi
    Mustat aurinkolasit, joissa on suorakaiteen muotoinen kehys, tummennetut linssit ja kiiltävä pinta. Kehyksessä on kultainen brändäys temppeleissä.
    Musta aurinkolaseja, joissa on neliömäinen kissansilmäkehys, tummat linssit ja kiiltävä pinta. Ominaisuuksiin kuuluu kultaiset metallikorostukset saranoissa ja tyylikkäät mustat varret.
    Musta suorakulmainen aurinkolasit tummilla linsseillä, levittyneinä kiiltävän violetin kangaspussin päälle. Pussissa on musta nyöri.
    Mustat aurinkolasit violetissa samettilaukussa, jossa on keltainen sisustus. Laukku on kaareva, ja sen sisäpuolella on brändin nimi kohokuvioituna.
    Mustat aurinkolasit, joissa on paksu kehys ja ruskeat linssit. Temppelissä on kultainen brändäys. Tasainen pinta ja suorakulmainen muotoilu.

    UNISEX - Aurinkolasit

    299,95 €sis. alv

    Toimitus

    ma 20 – ti 21 loka

    Ilmainen

    Nykyinen Valittu väri black-black-brown

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Silmälasien muoto:
     
    Kantikas
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo, pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    GU454K07I-O11

    Leveys:
     
    15 cm koossa 56
    Sangan pituus:
     
    15 cm koossa 56
    Sillan leveys:
     
    1 cm koossa 56

    Gucci