Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

  • Lapset
Mustat tennarit, joissa on yhdistelmä nahkaa ja mokkaa, varustettuna kumipohjalla ja kalenteriyksityiskohdilla sivussa. Matala malli.
Mustat lenkkarit, joissa on yhdistelmä nahkaa ja mokkaa, varustettu tekstuurilla varustetulla kumipohjalla ja nauhoilla, sekä sivupanelilla, jossa on valkoisia numeroita.
Mustat lenkkarit, joissa on teksturoidut päälliset, pehmustettu nilkka ja paksu ruskea kumipohja. Vain minimaalista ompelua koristeina.
Mustat nahka- ja samettikengät kumipohjalla, joissa on pyöreät nauhat, pehmustetut kaulukset ja logoelementit sivuilla ja kielellä.
Kumipohja, jossa on siksak-kuvio ja vaaleanruskea väri. Alapuoli on litteä, sileä ja siinä on pieni suorakulmainen osa.
Mustat lenkkarit, joissa on nahka- ja mokkamateriaaleja, pyöreät nauhat, kumipohja sekä sivuosa, jossa on numeroita ruutukuviossa.

UNISEX - Matalavartiset tennarit - black

alkaen109,95 €sis. alv

Normaali hinta:274,95 €Säästä jopa-60%

Nykyinen Valittu väri black

Loppuunmyyty

Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Tekstiili
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu
Hoito-ohje:
 
Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Tuotenumero:
 
MMA16D00Z-Q11

MM6 Maison Margiela