Asiakastilisi
  • Lapset
Musta nahkakengät valkoisella pohjalla, jossa on sivussa pyöreä ruskea karhun kasvopatchi ja tarranauha kiinnityksenä.
Mustat nahkakengät valkoisella teksturoidulla pohjalla, jossa on karhudesign ja nauha, jossa lukee "Moschino" kengän yläosassa.
Musta nahkakengät, joissa on sileä pinta, valkoinen kumipohja ja yksinkertainen muotoilu. Varustettu pyöreällä kärjellä ja vähäisellä yksityiskohdilla.
Mustat lenkkarit, joissa on kumipohja, karhukuva ja valkoinen "MOSCHINO" -teksti hihnassa, sileä nahkapinta ja pyöreä kärki.
Musta kenkä, jossa on teksturoitu pinta ja valkoinen kumipohja. Pohjassa on siksak-kuvio, joka tarjoaa pitoa, ja reunat ovat sileät.
Musta nahkakengät tarranauhalla, jossa on brändin nimi "Moschino" ja ruskea karhukuva sivulla, valkoinen pohja.

UNISEX - Matalavartiset tennarit - black

alkaen152,95 €sis. alv

Normaali hinta:254,95 €Säästä jopa-40%

Nykyinen Valittu väri black

Toimituskulut

  • Normaali toimitus

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu
Hoito-ohje:
 
Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Kiinnitystapa:
 
Tarranauhakiinnitys
Kuosi:
 
Printti
Tuotenumero:
 
6MO16D06F-Q11

MOSCHINO