Asiakastilisi
  • Lapset
Valkoiset tennarit punaisilla yksityiskohdilla, synteettinen päällinen, tarranauhat, teksturoitu kumipohja ja karikatyyriotuksen yksityiskohta kantapäässä.
Valkoiset tennarit punaisilla yksityiskohdilla, tarranauhoilla, sileällä nahkatekstuurilla, pyöreällä kärjellä ja kuviollisella kumipohjalla. Brändäys tarranauhoissa.
Valkoiset tennarit punaisilla raidoilla, kumipohjilla, kangaskoristeilla ja ruskean karhun kasvoilla heelissä, pyöreä muoto ja sileä pinta.
Valkoiset ja punaiset tennarit tarranauhalla, joissa on sileä nahka pinta, pyöreä muoto ja erottuva Moschino-logo tarranauhassa.
Valkoinen kuminen kenkäpohja, jossa on teksturoitu pito, pyöreä emblem ja kaareva muotoilu; yläosassa on vaaleanharmaita ja punaisia yksityiskohtia.
Valkoiset lenkkarit, joissa on punaisia yksityiskohtia, valmistettu synteettisestä materiaalista; varustettu kahdella tarranauhalla ja teksturoidulla kumipohjalla. Tekstissä lukee "MOSCHINO."

UNISEX - Matalavartiset tennarit

244,95 €sis. alv

Toimitus

ma 6 – ti 7 loka

Ilmainen

la 4 – ma 6 loka

3,95 €

Nykyinen Valittu väri white/red

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Vasikannahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Kiinnitystapa:
 
Tarranauhakiinnitys
Kuosi:
 
Printti
Tuotenumero:
 
6MO16D05T-A11

MOSCHINO