

EYE SHADOW PENCIL 10 SUNLIGHT - Luomiväri - 2 black
19,95 €sis. alv
1.6 g (1 246,87 € / 100 g)
Toimituskulut
Myyjä ja toimittaja
Priority-toimitus
3,95 €
Nopea toimitus
3,95 €
Palautukset
Tietoa tuotteesta
Vedenkestävä
Eye Shadow Pencil on pitkäkestoinen luomiväri- ja rajauskynä silmänympärysalueen korostamiseen. Kermaisen koostumuksensa ansiosta kynä liukuu pehmeästi iholla, mikä helpottaa levittämistä. Voimakas värintoisto ja pitkäkestoiset ominaisuudet varmistavat, ettei uudelleenpiirtämistä tarvita. Kynä on pyyhkimisen- ja vedenkestävä, ei valu silmäluomen poimuun ja on silmälääkärin testaama.
Piirrä haluttu ääriviiva kynällä pitkin ripsien tyveä. Pehmeää ääriviivaa varten vedä useita pieniä vetoja ja häivytä välittömästi pehmeällä vaahtomuovisiveltimellä ennen kuin tekstuurin pitkäkestoinen vaikutus alkaa. Teroita tarvittaessa meikkikynäteroittimella.
Kaikki valmistusaineet
- Ainesosat:
- IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499) ISODODECANE POLYMETHYLSILSESQUIOXANE SYNTHETIC WAX HYDROGENATED POLYDICYCLOPENTADIENE HYDROGENATED POLY (C6-14 OLEFIN) HYDROGENATED POLYDECENE HYDROGENATED POLYISOBUTENE POLYBUTENE MICA SILICA FERRIC FERROCYANIDE (CI 77510) NYLON-12 GLYCERYL CAPRYLATE POLYETHYLENE POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE SYNTHETIC BEESWAX PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE CERA CARNAUBA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA


















