Asiakastilisi
    Ruskeat, oktahedronimuotoiset aurinkolasit, joissa on kilpikonnakuosiset kehykset ja pronssinväriset linssit. Ohut metallinen sarana, jossa on hienovarainen suunnittelu.
    Ruskean sävyiset oktaaliset aurinkolasit tummalla kehykseen ja hienovaraisilla kilpikonnakuosisilla yksityiskohdilla temppeleissä. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu yksityiskohta nenäsillassa.
    Ruskeat aurinkolasit, joissa on paksu, tumma kilpikonnakuosiset kehykset, joissa on kaksinkertainen linssimuotoilu ja metalliset yksityiskohdat.
    Aurinkolasit Dolce & Gabbana, joissa on ruskea sävyinen objektiivi, kilpikonnakuosiset kehykset ja musta nahkainen kotelo, jossa on painettu logo.
    Ruskeat oktagonalimuotoiset aurinkolasit, joissa on tumma kilpikonnakuosiset kehykset ja hopeiset sarvet, ja sivussa kultainen logohattu.

    UNISEX - Aurinkolasit - havana

    221,95 €sis. alv

    Normaali hinta:369,95 €-40%

    Nykyinen Valittu väri havana

    • Valittu, havana
    • Ei valittu, black
    • Valittu, havana
    • Ei valittu, black

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Polyamidi

    Silmälasien muoto:
     
    Pilotti
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo, pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    DO754K02H-O11

    Leveys:
     
    14.50 cm koossa 45
    Sangan pituus:
     
    14.50 cm koossa 45
    Sillan leveys:
     
    1.50 cm koossa 45
    Linssin korkeus:
     
    5.20 cm
    Linssin leveys:
     
    5.40 cm

    Dolce&Gabbana