Asiakastilisi
    Mustat oktaaliset aurinkolasit tummilla linsseillä, ohuella metallikehyksellä ja suoraharteilla. Minimalistinen muotoilu ilman koriste-elementtejä.
    Mustat oktaonalimuotoiset aurinkolasit tummilla linsseillä, ohuilla mustilla metallikehyksillä ja läpinäkyvillä nenätyynyillä. Ominaisuuksiin kuuluu suorat templet.
    Mustat aurinkolasit pyöreällä muodolla, ohut metallirunko. Varren päällä lukee "Giorgio Armani" valkoisella letteringillä.
    Mustat oktaalimuotoiset aurinkolasit tummilla linsseillä levossa sylinterimäisen mustan nahkalaatikon päällä, jossa on kohokuvioituna "Giorgio Armani."
    Mustat oktagonimuotoiset aurinkolasit, joissa on tummat linssit, ohut metallikehys ja kirkkaat nenätyynyset. Minimalistinen muotoilu ja tyylikäs viimeistely.

    UNISEX - Aurinkolasit - matte black

    255,95 €sis. alv

    Normaali hinta:284,95 €-10%

    Nykyinen Valittu väri matte black

    • Valittu, matte black
    • -
    • Valittu, matte black
    • -

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Polyamidi, metalli

    Silmälasien muoto:
     
    Pyöreä
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Pussukka kiristysnauhalla, kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    GI752K01I-Q11

    Leveys:
     
    12.80 cm koossa 52
    Sangan pituus:
     
    14 cm koossa 52
    Sillan leveys:
     
    2.00 cm koossa 52

    Giorgio Armani