Asiakastilisi
    Pyöreät aurinkolasit tummanharmailla linsseillä, ohuella mustalla metallikehyksellä, hoikilla varsilla ja silikonisilla nenätyynyillä mukavuutta varten.
    Pyöreät mustat aurinkolasit tummilla linsseillä, metallinen runko ja ohuet mustat varret. Varustettu nenätyynyillä mukavuutta varten ja tyylikkäällä designilla.
    Pyöreät mustat aurinkolasit tummilla linsseillä, ohuella metallikehyksellä ja kirkkailla silikoni-nenätyynyillä. Minimalistinen muotoilu ilman näkyvää brändäystä.
    Pyöreät mustat aurinkolasit, joissa on hopeanväriset linssit ja ohuet mustat metallikehykset, mustan nahkakotelon vieressä.
    Pyöreät mustat aurinkolasit tummilla linsseillä, ohuessa metallikehyksessä ja logolla sivussa. Varustettu säädettävillä nenätyynyillä ja tyylikkäillä varsilla.

    UNISEX - Aurinkolasit - matte black

    255,95 €sis. alv

    Normaali hinta:284,95 €-10%

    Nykyinen Valittu väri matte black

    • Valittu, matte black
    • -
    • Valittu, matte black
    • -

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Nopea toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Metalli

    Silmälasien muoto:
     
    Pilotti
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    GI754K00Y-Q11

    Leveys:
     
    13.5 cm koossa 48
    Sangan pituus:
     
    14 cm koossa 48
    Sillan leveys:
     
    2 cm koossa 48
    Linssin korkeus:
     
    4.3 cm

    Giorgio Armani