Asiakastilisi
    Kamelia-tyyppiset aurinkolasit, joissa on rohkea kulmikas muotoilu, siniset sävytetyt linssit ja paksut kehykset. Pinta on sileä ja siinä on selkeä kuviointi.
    Kaulanlehtien aurinkolasit, joissa on kulmikkaat kehykset, ruskeat linssit ja suorat, pitkät varret, joissa on kiiltävä pinta ja hienovaraiset kuviot.
    Silmustäheline päikeseprillid, millel on nurgeline disain, sinised läätsed ja silmapaistev kulmujoon. Omavad läikivat viimistlust ja õhukesi templeid.
    Panttikuoriset aurinkolasit sinisillä sävyillä, joissa on rohkea kulmikas muotoilu. Esillä valkoisella laatikolla, jossa on "Henrik Vibskov" -tekstillä.
    Silmät pähkinäkuorimuotoisissa aurinkolaseissa on paksu, kulmikas kehys, jossa on tummanruskeat gradienttilinssit ja sileä, kiiltävä pinta.

    CLIFF GLASSES UNISEX - Aurinkolasit - black

    269,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Nopea toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Pilotti
    Kuosi:
     
    Eläinaihe
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    HEN54K008-Q11

    Leveys:
     
    15 cm koossa One Size
    Sangan pituus:
     
    14.5 cm koossa One Size
    Sillan leveys:
     
    1.7 cm koossa One Size
    Linssin korkeus:
     
    4.2 cm
    Linssin leveys:
     
    5.7 cm

    Henrik Vibskov