Asiakastilisi
  • % EKSTRAA
Musta aurinkolasit, joissa on neliönmuotoinen kehys, vihreät linssit ja hopeiset yksityiskohdat sangoissa. Valmistettu sileästä muovimateriaalista.
Mustat aurinkolasit vihreillä linsseillä. Pyöreät suorakaiteen muotoiset kehykset, kiiltävä pinta ja hopeiset yksityiskohdat templeissä. Kevyt muotoilu.
Mustat aurinkolasit vihreillä linsseillä, joissa on klassinen kissamallinen muoto. Sankojen sivuilla on hopeinen nuolimuotoilu ja brändin logo.
Musta aurinkolasit vihreillä linsseillä, paksuilla kehyksillä ja erityisellä sarana-alueella. Mukana teksturoitu mustasta nahasta valmistettu kotelo, jossa on läppä.
Musta muovinen aurinkolasit, joissa on vihreät sävytetyt linssit, laajalla kehysrakenteella ja huomaamattomalla logotiedolla vasemmassa linssissä.

UNISEX - Aurinkolasit - black

219,95 €sis. alv

Alunperin:244,95 €-10%

Nykyinen Valittu väri black

  • Valittu, black
  • Ei valittu, havana
  • Ei valittu, striped burgundy
  • Valittu, black
  • Ei valittu, havana
  • Ei valittu, striped burgundy

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Normaali toimitus

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Materiaali:
 
Asetaatti

Silmälasien muoto:
 
Kantikas
Kuosi:
 
Yksivärinen
Linssien tummuus:
 
Tummat (luokka 3)
UV-suoja:
 
Kyllä
Silmälasikotelo:
 
Kova kotelo
Tuotenumero:
 
P0354K05N-Q11

Leveys:
 
14 cm koossa 53
Sangan pituus:
 
14 cm koossa 53
Sillan leveys:
 
1.7 cm koossa 53
Linssin korkeus:
 
4.3 cm

Persol