Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

  • 15EXTRA
Valkoinen neulepipo, jossa on ribatty pinta ja käännetty reunus. Edessä on pieni, brodeerattu viininpunainen logo. Pehmeä ja lämmin materiaali.
Ribbed beige neulepipo, jossa on pieni punainen brodeerattu logo. Sujuva pinta, tiukka istuvuus ja pyöreä muoto, joka soveltuu rentoon käyttöön.
Lapasutulakki lämpimässä beige-värissä, jossa on käännettävä reunus, hienovarainen ribbitekstuuri ja pyöristetty huippu.

WASHABLE CASHMERE BEANIE UNISEX - Pipo - brown sugar melange

93,95 €sis. alv

Normaali hinta:124,95 €-25%

Säästä 15% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
15EXTRA

Nykyinen Valittu väri brown sugar melange

  • Valittu, brown sugar melange
  • Ei valittu, black
  • Ei valittu, fawn grey heather
  • Ei valittu, hunter navy
  • Ei valittu, leaf green heather
  • Ei valittu, park ave red
  • Valittu, brown sugar melange
  • Ei valittu, black
  • Ei valittu, fawn grey heather
  • Ei valittu, hunter navy
  • Ei valittu, leaf green heather
  • Ei valittu, park ave red

Loppuunmyyty

Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

100% kashmirvillaa

Pehmeää, kevyttä ja lämmintä. Kashmir on erittäin hienoa vuohenkarvaa, joka pitää lämmön sisällään kolme kertaa lampaanvillaa tehokkaammin ja pehmenee joka käyttökerralla.
Päällikankaan materiaali:
 
100% kashmir
Materiaali:
 
Joustinneulos
Hoito-ohje:
 
Konepesu 30 °C, hienopesu

Kuosi:
 
Meleerattu
Yksityiskohdat:
 
Koristekirjailu
Tuotenumero:
 
PO254P00O-O12

Polo Ralph Lauren