Asiakastilisi
  • Lapset
Valkoiset nahkakengät, joissa on teksturoitu musta kantapää. Ominaisuuksiin kuuluu pyöreävarsi, nauhakiinnitys ja beige kumipohja, jossa on pito kuvio.
Valkoiset lenkkarit nauhoilla, valmistettu sileästä nahasta. Niissä on musta yksityiskohta kantapäässä ja erottuva musta ääriviiva sivulla.
Valkoiset nahkakengät, joissa on musta lakeri-tyylinen kantapääkorostus ja logo-yksityiskohta. Paksu kerma-valkoinen kumipohja, minimalistinen muotoilu, kiiltävä pinta.
Valkoiset nahkaiset lenkkarit, joissa on musta kantapää, tekstuuriset nauhat ja pyöreä muoto. Varustettu huomaamattomalla logolla kielen kohdalla.
Valkoinen tenkkken pohja, jossa on teksturoitu kuvio, jossa on siksakura ja sileä keskusalue. Kestävä kumimateriaali ja siisti muotoilu.
Valkoinen nahkakengät, joissa on tasaiset valkoiset nauhat. Kokonaisuudessaan teksturoitu sivupaneeli ja pyöreä musta yksityiskohta. Kumipohja, jossa on sileä pinta.

UNISEX - Matalavartiset tennarit

249,95 €sis. alv

Nykyinen Valittu väri white/black/silver-coloured

Toimituskulut

  • Normaali toimitus

    ilmainen

  • Priority-toimitus

    3,95 €

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Nahka ja keinonahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu
Hoito-ohje:
 
Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Tuotenumero:
 
PHE16D03C-A11

Koron korkeus:
 
Matala

Philippe Model