Asiakastilisi
  • Lapset
Valkoiset matalavartiset tennarit, joissa on teksturoitu nahkapinta, pyöreä kärki, valkoiset nauhat ja musta nahkaaccentti kantapäässä. Paksu kumipohja.
Valkoiset tennarit, joissa on sileä pinta, musta yksityiskohta kantapäässä, litteät valkoiset narut ja paksu valkoinen pohja.
Valkoiset tennarit, joissa on sileä pinta, mustat kantapään yksityiskohdat, pehmustettu kaulus ja teksturoitu valkoinen kumipohja; logo näkyvissä kantapäässä.
Valkoiset nahkaiset tennarit, joissa on sileä pinta, mustat korostukset kantapäissä, litteät nauhat ja vaaleanbeige kumipohja.
Valkoiset lenkkarien pohjat, joissa on siksak-tyylinen pito kuvio, pyöreä muoto ja sileä pinta. Minimalistinen muotoilu ilman näkyviä logoja tai yksityiskohtia.
Valkoinen nahkakengät, joissa on litteät valkoiset nauhat, teksturoitu kumipohja ja pieni logopatchi sivussa. Sileä pinta ja ommeltu yksityiskohtia.

UNISEX - Matalavartiset tennarit

249,95 €sis. alv

Toimitus

ke 5 – to 6 marras

Ilmainen

Nykyinen Valittu väri white/black/silver-coloured

Toimituskulut

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Nahka ja keinonahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu
Hoito-ohje:
 
Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Tuotenumero:
 
PHE16D03D-A11

Koron korkeus:
 
Matala

Philippe Model