Asiakastilisi
  • 15% ekstraa
Mustat polarisoidut aurinkolasit, joissa on suorakulmainen muoto ja liukuvärjätyt linssit. Niissä on matta pinta ja hillitty logo varsiosassa.
Musta suorakulmainen aurinkolasit harmailla korostuksilla, tummilla linsseillä. Miehen päällä, jolla on päällään musta teksturoitu villapaita.
Napapirin aurinkolasit, joissa on harmaa muovikehys, siro ja kulmikas muotoilu, tummat linssit ja tekstuuripinta varrelle.
Mustat aurinkolasit, joissa on matta pinta, suorakulmainen muoto ja gradienttilinssit. Varustettu kaarilla, jotka takaavat turvallisen istuvuuden.
Harmaa kovamuovinen aurinkolasikotelo, jossa on sileä metallinen pinta, vetoketjullinen sulkeminen ja kohokuvioitu logo etupuolella.

Aurinkolasit - black

156,95 €sis. alv

Alunperin:174,95 €-10%

Säästä 15% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
15KEVAT

Nykyinen Valittu väri black

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Nopea toimitus

    ilmainen

  • Priority-toimitus

    3,95 €

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Silmälasien muoto:
 
Kantikas
Linssit:
 
Pinnoitetut linssit
UV-suoja:
 
Kyllä
Tuotenumero:
 
EA852E00H-Q11

Leveys:
 
14 cm koossa 56
Sangan pituus:
 
14 cm koossa 56
Sillan leveys:
 
1.5 cm koossa 56

Emporio Armani