Asiakastilisi
    Musta huppari, jossa etupuolella kenguru-tasku, nyörityshuppu ja vihreä-valkoinen silmägrafiikka vasemmassa rinnassa.
    Musta huppari, jossa selässä on graafinen kuvasto hahmosta ja vinyylilevyistä. Sisältää tekstin "Filling Pieces" ja "United By Rhythm".
    Musta huppari, jossa on grafiikka kolmesta vinyylilevystä, joissa on vihreät keskiöt ja punaiset yksityiskohdat, korostaen pyöreää muotoa ja sileää pintaa.
    Musta huppari, jossa on kuva DJ:stä tarkkaruudullisessa puvussa ja solmiossa. Huomionarvoisia yksityiskohtia ovat suuret kädet, jotka käsittelevät vinyylilevyjä.
    Musta huppari, jossa etupuolella on logo "Filling Pieces" vihreällä kursiivilla ja lause "United By Rhythm" valkoisella. Varustettu nyörillä ja sileällä pinnalla.

    Huppari - antique black

    158,80 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri antique black

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Päällikankaan materiaali:
     
    100% puuvilla
    Materiaali:
     
    College

    Kaulus:
     
    Huppu
    Taskut:
     
    Hupparitasku
    Hiharesorit:
     
    Joustinneuleinen
    Hupun ominaisuudet:
     
    Kiristysnauhat
    Kuosi:
     
    Printti
    Yksityiskohdat:
     
    Joustava vyötärö
    Tuotenumero:
     
    FIB22S010-Q11

    Istuvuus:
     
    Normaali
    Malli:
     
    Suora
    Pituus:
     
    Normaalipituinen
    Hihan pituus:
     
    Pitkä

    Filling Pieces