Matalavartiset tennarit
Matalavartiset tennarit

Kesäale: jopa -70% entistäkin suuremmasta tyylivalikoimasta

  • Naiset
  • Miehet
  • Lapset
Zalando kotiZalando koti
Asiakastilisi
  • ALE
  • Uutta
  • Vaatteet
  • Kengät
  • Asusteet
  • Urheilu
  • Streetwear
  • Designer
  • Kosmetiikka
  • Nordic Style
  • Pre-owned
Ei hakuhistoriaa saatavilla
  • Diili
  • Diili

KARL LAGERFELD
KAPRI KUSHION LACE - Matalavartiset tennarit - black

215,95 €sis. alv

Normaali hinta:239,95 €-10%

Nykyinen Valittu väriVäri: black

  • Valittu, black
  • Ei valittu, white/black
  • Valittu, black
  • Ei valittu, white/black

Koko on väljä, suosittelemme tilaamaan yhtä numeroa pienemmän kuin tavallisesti.

Toimituskulut

  • Nopea toimitus

    to 2 heinä – pe 3 heinä

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Keinonahka/tekstiili
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Koron malli:
 
Matala
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Kuosi:
 
Yksivärinen
Tuotenumero:
 
K4812O029-Q11

Kengän leveys:
 
Normaali

KARL LAGERFELD

Tyylin eri versiot
Suosittelemme

Katso lisää
KARL LAGERFELD, KAPRI KUSHION SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - black
  • Diili

KARL LAGERFELDKAPRI KUSHION SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - black

210,95 €

Normaali hinta:234,95 €-10%

Nopea toimitus

KARL LAGERFELD, KAPRI KUSHION LACE - Matalavartiset tennarit - navy
  • Diili

KARL LAGERFELDKAPRI KUSHION LACE - Matalavartiset tennarit - navy

142,95 €

Alunperin:259,95 €-45%

Alin hinta:155,95 €-8%

Nopea toimitus

Guess, ELBA - Matalavartiset tennarit - black

GuessELBA - Matalavartiset tennarit - black

alkaen125,00 €

Giuseppe Zanotti, Matalavartiset tennarit - black
  • Designer

Giuseppe ZanottiMatalavartiset tennarit - black

340,95 €

Alunperin:749,95 €-55%

Alin hinta:374,95 €-9%

Emporio Armani, ICON SMU - Matalavartiset tennarit - white
  • Designer

Emporio ArmaniICON SMU - Matalavartiset tennarit - white

207,95 €

Normaali hinta:319,95 €-35%

Nopea toimitus

Roberto Cavalli, Matalavartiset tennarit - black
  • Designer

Roberto CavalliMatalavartiset tennarit - black

298,95 €

Normaali hinta:349,95 €-15%

Versace Jeans Couture, FONDO STARLIGHT - Matalavartiset tennarit - black
  • Diili

Versace Jeans CoutureFONDO STARLIGHT - Matalavartiset tennarit - black

110,95 €

Alunperin:244,95 €-55%

Alin hinta:121,95 €-9%

Nopea toimitus

KARL LAGERFELD, KAPRI MENS KARL SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - black
  • Diili
  • Leveä lesti

KARL LAGERFELDKAPRI MENS KARL SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - black

169,95 €

Normaali hinta:199,95 €-15%

Nopea toimitus

KARL LAGERFELD, KAPRI KUSHION RHINESTONE LOW TOP - Matalavartiset tennarit - black
  • Uusi

KARL LAGERFELDKAPRI KUSHION RHINESTONE LOW TOP - Matalavartiset tennarit - black

289,95 €

KARL LAGERFELD, KAPRI KUSHION SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - white

KARL LAGERFELDKAPRI KUSHION SIGNIA SHINE - Matalavartiset tennarit - white

259,95 €

KARL LAGERFELD, IKON KAPRI - Matalavartiset tennarit - black

KARL LAGERFELDIKON KAPRI - Matalavartiset tennarit - black

209,95 €

Nopea toimitus

Valentino, JUMP - Matalavartiset tennarit - black
  • Diili

ValentinoJUMP - Matalavartiset tennarit - black

160,95 €

Alunperin:229,95 €-30%

Alin hinta:172,95 €-7%

Giuseppe Zanotti, Matalavartiset tennarit - navy
  • Designer

Giuseppe ZanottiMatalavartiset tennarit - navy

323,95 €

Normaali hinta:494,95 €-35%

Versace Jeans Couture, Matalavartiset tennarit - white/black
  • Diili
  • Leveä lesti

Versace Jeans CoutureMatalavartiset tennarit - white/black

155,95 €

Normaali hinta:249,95 €-38%

Nopea toimitus

KARL LAGERFELD, Matalavartiset tennarit - black
  • Diili

KARL LAGERFELDMatalavartiset tennarit - black

151,95 €

Alunperin:189,95 €-20%

Alin hinta:161,95 €-6%

Nopea toimitus

Merkiltä KARL LAGERFELD

Katso lisää
  • KARL LAGERFELD, KAPRI KUSHION - Matalavartiset tennarit - black

    KARL LAGERFELDKAPRI KUSHION - Matalavartiset tennarit - black

    249,95 €

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS STUDEBAKKER  - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS STUDEBAKKER - Matalavartiset tennarit - black

    187,95 €

    Normaali hinta:249,95 €-25%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS MONOGRAM EMBOSS  - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS MONOGRAM EMBOSS - Matalavartiset tennarit - black

    171,95 €

    Normaali hinta:214,95 €-20%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS - Matalavartiset tennarit - black

    175,95 €

    Alunperin:219,95 €-20%

    Alin hinta:197,95 €-11%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MEN - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MEN - Matalavartiset tennarit - black

    142,95 €

    Normaali hinta:219,95 €-35%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS LACE - Matalavartiset tennarit - white/silver-coloured
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS LACE - Matalavartiset tennarit - white/silver-coloured

    118,95 €

    Normaali hinta:214,95 €-45%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KORE KARL NFT RELIEF - Matalavartiset tennarit - black lthr
    • Diili

    KARL LAGERFELDKORE KARL NFT RELIEF - Matalavartiset tennarit - black lthr

    139,95 €

    Normaali hinta:199,95 €-30%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS RELIEF LACE - Matalavartiset tennarit - white
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS RELIEF LACE - Matalavartiset tennarit - white

    171,95 €

    Normaali hinta:214,95 €-20%

  • KARL LAGERFELD, KAPRI TASSEL - Matalavartiset tennarit - white
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI TASSEL - Matalavartiset tennarit - white

    150,95 €

    Alunperin:214,95 €-30%

    Alin hinta:161,95 €-7%

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS MAISON LACE - Matalavartiset tennarit - white
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS MAISON LACE - Matalavartiset tennarit - white

    179,95 €

    Normaali hinta:199,95 €-10%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, MAXI KUP - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDMAXI KUP - Matalavartiset tennarit - black

    114,95 €

    Normaali hinta:229,95 €-50%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KAPRI MENS KOUNTER - Matalavartiset tennarit - white

    KARL LAGERFELDKAPRI MENS KOUNTER - Matalavartiset tennarit - white

    209,95 €

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, SCHUHE 855092 - Matalavartiset tennarit - white

    KARL LAGERFELDSCHUHE 855092 - Matalavartiset tennarit - white

    250,25 €

  • KARL LAGERFELD, KAPRI LUG OUTLINE  - Matalavartiset tennarit - black mono
    • Diili

    KARL LAGERFELDKAPRI LUG OUTLINE - Matalavartiset tennarit - black mono

    164,95 €

    Alunperin:219,95 €-25%

    Alin hinta:186,95 €-12%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, KOURTNEY - Matalavartiset tennarit - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDKOURTNEY - Matalavartiset tennarit - black

    110,95 €

    Normaali hinta:244,95 €-55%

    Nopea toimitus

Hyviä yhdessä
Katsotaan usein näiden kanssa

Katso lisää
  • KARL LAGERFELD, MONOGRAM - Neuletakki - white/black
    • Diili

    KARL LAGERFELDMONOGRAM - Neuletakki - white/black

    139,30 €

    Alunperin:199,00 €-30%

  • Karl Lagerfeld Jeans, VERTICAL LOGO - Printtipaita - black
    • Diili

    Karl Lagerfeld JeansVERTICAL LOGO - Printtipaita - black

    alkaen38,65 €

    Normaali hinta:54,95 €Säästä jopa-30%

    Nopea toimitus

  • EA7 Emporio Armani, TRAIN VISIBILITY SET - Verryttelypuku - black/gold-coloured
    • Diili
    • Vain Zalandolta

    EA7 Emporio ArmaniTRAIN VISIBILITY SET - Verryttelypuku - black/gold-coloured

    79,95 €

    Alunperin:199,95 €-60%

    Alin hinta:119,95 €-33%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, Pikeepaita - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDPikeepaita - black

    84,95 €

    Normaali hinta:99,95 €-15%

    Nopea toimitus

  • Versace, UNISEX - Kaulakoru - gold-coloured
    • Designer

    VersaceUNISEX - Kaulakoru - gold-coloured

    5 899,95 €

  • Karl Lagerfeld Jeans, MONOGRAM ALL-OVER-PRINT - Printtipaita - black
    • Diili

    Karl Lagerfeld JeansMONOGRAM ALL-OVER-PRINT - Printtipaita - black

    alkaen49,50 €

    Normaali hinta:99,00 €Säästä jopa-40%

  • Karl Lagerfeld Jeans, LOGO TEE - Printtipaita - white
    • Diili

    Karl Lagerfeld JeansLOGO TEE - Printtipaita - white

    35,95 €

    Normaali hinta:47,95 €-25%

    Nopea toimitus

  • Guess, AIDY CN SS TEE - T-paita - jet black
    • Diili

    GuessAIDY CN SS TEE - T-paita - jet black

    22,55 €

    Normaali hinta:29,95 €-25%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, CREW NECK - Printtipaita - silver coloured
    • Diili

    KARL LAGERFELDCREW NECK - Printtipaita - silver coloured

    60,95 €

    Normaali hinta:109,95 €-45%

  • EA7 Emporio Armani, TRAIN LOGO SERIES TEE UNISEX - Printtipaita - black gold
    • Diili
    • Vain Zalandolta

    EA7 Emporio ArmaniTRAIN LOGO SERIES TEE UNISEX - Printtipaita - black gold

    67,95 €

    Normaali hinta:84,95 €-20%

    Nopea toimitus

  • Guess, CN SS TRIANGLE STITCHINGS TEE - Printtipaita - schwarz
    • Diili

    GuessCN SS TRIANGLE STITCHINGS TEE - Printtipaita - schwarz

    24,00 €

    Alunperin:40,00 €-40%

    Alin hinta:28,00 €-14%

  • KARL LAGERFELD, CREW NECK - Printtipaita - black
    • Diili

    KARL LAGERFELDCREW NECK - Printtipaita - black

    44,95 €

    Normaali hinta:99,95 €-55%

    Nopea toimitus

  • KARL LAGERFELD, CREW NECK - Printtipaita - black/silver-coloured
    • Diili

    KARL LAGERFELDCREW NECK - Printtipaita - black/silver-coloured

    38,95 €

    Normaali hinta:59,95 €-35%

    Nopea toimitus

  • Karl Lagerfeld Jeans, OVERSIZED FRAME LOGO - Printtipaita - black
    • Diili

    Karl Lagerfeld JeansOVERSIZED FRAME LOGO - Printtipaita - black

    32,95 €

    Alunperin:54,95 €-40%

    Alin hinta:38,65 €-15%

    Nopea toimitus

  • Karl Lagerfeld Jeans, TEXT LOGO - Shortsit - black
    • Diili

    Karl Lagerfeld JeansTEXT LOGO - Shortsit - black

    69,95 €

    Normaali hinta:99,95 €-30%

    Nopea toimitus

Lisää brändejä

  • Adidas
  • Alpha Industries
  • Ben Sherman
  • Billabong
  • Björn Borg
  • Calvin Klein
  • Carhartt
  • Cheap Monday
  • Clarks
  • Converse
  • Dr. Martens
  • Dr. Martens
  • Gant
  • GAP
  • J.Lindeberg
  • Jack & Jones
  • Lacoste
  • Levi's
  • Makia
  • Minimum
  • Nike
  • Nudie Jeans
  • Obey Clothing
  • Packmack
  • Palladium
  • Puma
  • Rains
  • Ray-Ban
  • Sand Copenhagen
  • Sandqvist
  • Selected Homme
  • Tiger of Sweden
  • Timberland
  • Tommy Hilfiger
  • Vans
  • Volcom
  • We are Cph
  • Weekday
  • Wood Wood

Lisää inspiraatiota

  • adidas NMD
  • adidas Tubular
  • Alusasut
  • Aurinkolasit
  • Bokserit
  • Bombertakit
  • Brogue-kengät
  • Collegehousut
  • Farkkutakit
  • Farkut
  • Hupparit
  • Isojen miesten vaatteet
  • Juhlapukeutuminen
  • Kellot
  • Kevättakit
  • Korut
  • Kravatit
  • Levi's 501 -farkut
  • Lippikset
  • Lompakot
  • Miesten bootsit
  • Miesten bootsit & saappaat
  • Miesten käsineet
  • Miesten kaulaliinat
  • Miesten kumisaappaat
  • Miesten pipot
  • Miesten sormikkaat
  • Miesten talvisaappaat
  • Miesten tuubihuivit
  • Miesten untuvatakit
  • Nahkakengät
  • Nahkatakit
  • Nike Air Max 90
  • Olkalaukut
  • Paitatakit
  • Pikkutakit
  • Puvut
  • Rannekorut
  • Reebok Club C
  • Tennaritrendit
  • Treenivaatteet
  • Trenssitakit
  • Uimahousut
  • Vans Era

Tarjoukset ja trendit

Suoraan sähköpostiisi

Vastaanota alennuksia, uutuuksia ja inspiraatiota uutiskirjeissämme.

Hallinnoi asetuksiasi

Mistä olet eniten kiinnostunut?

Katso lisää (sisäänkirjautuneena)

Lue lisää Tietosuojasta. Voit perua uutiskirjeen tilauksen koska tahansa maksutta.

helpOhjeet & Usein Kysyttyä

  • Kaikki aiheet
  • Missä pakettini on?
  • Toimitus
  • Maksutavat ja turvallisuus
  • Palautuksen tekeminen
  • Hyvitys
  • Laskun maksuohjeet ja maksuaika
  • Reklamaatio
  • Tilaa Zalandon uutiskirje
  • Tuoteturvallisuus

zalando_logo_outlinedTietoa Zalandosta

  • Yrityssivusto
  • Työpaikat
  • Medialle
  • Sijoittajille
  • Zalando Partner

truckToimitustavat

credit_cardMaksutavat

zalando_logo_outlinedLupauksemme

  • truckIlmainen toimitus*
  • returnsIlmainen palautus
  • calendar_3030 päivän palautusoikeus

gift_cardLahjakortit

  • Osta lahjakortteja
  • Tietoa lahjakorteista
  • Yritystiedot
  • Yleiset sopimusehdot
  • Tietosuoja
  • Saavutettavuusseloste
  • Tech Blog
  • Evästeasetukset
  • Yhteisön ohjeet
  • Peruuttaminen

Zalando-sovellukset:

QR Code Download App

Seuraa Zalandoa:

  • instagram
  • tiktok
  • facebook
  • youtube
  • pinterest