Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Ruskean nahkaiset brogue-kengät, joissa on rei'itettyjä yksityiskohtia, nauhat, pyöristetty kärki ja matalat mustat korot. Sileä pinta ja klassinen muotoilu.
    Musta nahkaiset juhlakenkiä, joissa on koristeellinen brogue-yksityiskohta, terävä kärki, nauhakiinnitys ja matala pinottu korko.
    Ruske nahkakengät, joissa on brogue yksityiskohtia, pyöreä kärki ja matala musta korko, omaten sileän pinnan ja yksinkertaisen muotoilun.
    Ruske nahkakengät, joissa on wingtip-muotoilu, reikäkoristeita ja tyylikäs musta pohja. Narut ja vihreä sisäpohja näkyvät.
    Ruskea nahkakengän pohja, jossa on erottuva tekstuurikuvio. Sileät reunat ja suorakulmainen korko, jossa on metallikoristeita ja näkyvää ompelua.
    Ruskeat nahkakengät, joissa on rei'itetyt korostukset, pyöreä kärki, kuusi nauha-aukkoa, ja kontrastivärinen ompelu pohjassa.

    SHOE COLLINS - Klassiset nauhakengät - brown

    294,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri brown

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali/nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Leveä
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Koristerei'itys
    Tuotenumero:
     
    PS712M01N-O11

    PS Paul Smith